KURUMSAL

     1979 yılından bu yana ahşap sektöründe hizmet veren Gülenler Grubu, 1999 yılında VİTAMO markasıyla ofis mobilyaları üretimine başlamış ve kısa sürede sektörün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Vitamo Ofis Mobilyaları kurulduğu günden bu yana müşterilerinin iş yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından farklı ve tercih edilen bir kuruluş olmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerimiz ile ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez, aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden firmamız, başarısının sırrını, değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim-satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmemiz olarak tanımlamaktadır.

     Vitamo, kişilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, her zaman müşterilerine beklentileri ve ötesinde; dünya standartlarında esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan, onları farklı kılan, kaliteli, ergonomik, estetik, insan sağlığına uygun modüler ofis mobilyaları tasarlayıp sunarak; müşterilerinin yaşam tarzlarını farklılaştırmayı, ofis yaşantılarına yardımcı olmayı ve yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedeflemektedir. Dolayısıyla yeni ürünler geliştirmeyi sürdürüyor, iyileştiriyor daha iyi ve daha verimli olmaya çalışıyoruz. Hiçbir şey daha iyisi yapılamayacak kadar iyi değildir; bu yüzden yaptığımız her şeyde sürekli gelişim felsefesiyle çalışıyor, yaratıcılık, estetik, ergonomi ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor ve ofis mobilyalarını tüm perspektiflerden ele alarak farklı stiller oluşturuyoruz. 

     Tasarımda kullanılan malzemeye, üretimden satışa, satış sonrası desteğe varıncaya kadar kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak kabul ediyoruz. Yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farkındalık yaratan olarak algılanmak istiyoruz. Kullanışlı mobilyalarımızı akıllı çözümler ile birleştirerek, işyerinizi daha keyifli ve verimli bir çalışma ortamına dönüştürmeniz için size destek oluyoruz. Müşterilerimizin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunuyor, bilgilerimiz ve çözümlerimizle daha konforlu, daha estetik, daha ergonomik ofisler oluşturulmasına yardım ediyoruz.

 

     Vitamo, çalışanların ofis performanslarına önem vermekte, bu önemi tasarımlarına yansıtarak iş yaşamını kolaylaştıran ürünlere imza atmakta, modern çizgisi, yalın formları ve farklı çözümleriyle çalışma alanlarına ideal, işlevsel, ergonomik ve estetik öneriler sunmaktadır. İşyerinizi bir bütün olarak ele alan farklı renkleri, öğeleri, malzemeleri ve tasarımları birleştiren Vitamo iş yerinize çağdaş ve seçkin bir yorum getirmektedir. Vitamo ürün grupları farklı zevklerin birbirleriyle uyum içinde yaşadığı bir ortamı sağlamak amacıyla tasarlanmakta, değişik tür ve deneyimler, zengin ve yaratıcı bir şekilde harmanlanmaktadır. Modern ve yeni ürünlerle çeşitlenen Vitamo koleksiyonu yalınlık, zarafet ve uyumluluk ruhuyla yola çıkmakta, çalışma alanlarına karakteristik ve yaratıcı yaklaşımıyla dekore ederken yeni bir yaşam ve çalışma stili ortaya çıkarmaktadır. Bunun için yenilikleri takip ediyor, insanların beklentilerini gözlemliyor, verimli çalışma şartlarının yanı sıra görsellik anlamında kendilerini ifade eden çizgilere ulaşmayı amaçlıyoruz. İlhamımızı her zaman müşteri beklentileri ve önerilerinden alıyor, yüksek kaliteyle tamamlanan bir tasarım anlayışı taşıyoruz.

 

     Ürünlerin ve hizmetlerin giderek birbirine benzediği, benzerleri arasında tüketiciye sunulmaya çalışıldığı günümüz pazarlarında önemli olan farklılık yaratmaktır. Dolayısıyla daha da önemli olan inovasyon yapabilme ve farklılığı her seferinde kendini aşarak yaratabilme, yeni inovasyon yeteneğine kavuşabilmektir. Bu nedenlerle Vitamo’da; kurumsal yönetim ve iletişim çalışmaları “inovasyon ve kaizen” üzerine inşa edilmektedir. Modern ofislerin tüm ihtiyaçları ve estetiği düşünülerek tasarlanan yeni koleksiyonumuzla sizlerleyiz.

©Copyrights 2018 - All Rights Reserved